STPŠ Trbovlje, klikni za domov.

Klemen Pograjc – bronasto odličje na evropskem prvenstvu

4. 9. 2023

Klemen Pograjc - bronasto odličje

Klemen Pograjc, dijak 4.a, je dosegel ponovno vrhunski rezultat. Čestitamo za bronasto odličje na evropskem prvenstvu.

V minulem tednu od 28.8. do 2.9. 2023, se je v turškem Istanbulu odvijalo Evropsko prvenstvo za kadete in mladince.

Naši reprezentantje Klemen Pograjc, Tomi Sešlar, Anaya Gaja Vozel, Niko Sešlar in Eva Hribar so z reprezentančnim trenerjem Srečkom Rozmanom več kot dostojno zastopali slovenske barve v reprezentanci Kickboxing zveze Slovenije ter barve domačega kluba Pon-Do-Kwan Izlake.

KLEMEN POGRAJC je kot 3. nosilec v kategoriji mladincev do 74 kilogramov udarno začel prvenstvo. V prvem krogu je premagal španca z največjo možno razliko. Sledil je Grk, ki se je dobro upiral, vendar je bil Klemen enostavno premočan. V polfinalu pa je Klemen po napeti borbi izgubil z znancem iz Bulgarije. Osvojil je odličje bronaste barve.

Vse čestitke mladim borcem za prikazano – trdo delo, tudi med poletnimi “počitnicami” , saj se je za nekatere res poplačalo in so počitnice postale čas za nove zmage!

V ponedeljek 4.9.2023, pa vabljeni ob 17.45h v telovadnico OŠ Izlake, da skupaj pričakamo, pozdravimo in čestitamo, vsem našim udeležencem Evropskega prvenstva, s prvakinjo na čelu.