STPŠ Trbovlje, klikni za domov.

Šolska ekipa je na področnem prvenstvu v odbojki osvojila 1. mesto v skupini

14. 11. 2023

Odbojka - STPŠ Trbovlje

V petek, 10. 11. 2023, se je šolska ekipa udeležila področnega prvenstva v odbojki za srednje šole. Prvo tekmo so fantje odigrali odlično in suvereno premagali dijake ekonomske šole Celje z 2 : 0. V drugem srečanju so se pomerili s Srednjo šolo za kemijo, elektrotehniko in računalništvo Celje.

V prvem nizu naši dijaki niso prikazali takšne igre kot na prvi tekmi in ga izgubili. V drugem nizu so se »pobrali« in izenačili na 1 : 1. Tretji niz so po izenačenem boju sicer izgubili, a minimalen poraz z 1 : 2 je bil dovolj za prvo mesto v skupini in uvrstitev na finale področnega prvenstva. Za šolsko ekipo so igrali: Jan Leskošek Polak, Klemen Pograjc, Nejc Kovač, Miha Strnišnik, Tadej Berčan, Andrej Mejač, Aleks Gosak Užmah, Jakob Golob in Metod Jerman.

Fantom čestitam za uvrstitev v finale področnega prvenstva! Še posebej za borbenost in srčnost ter sam pristop k tekmi.